İptal & İade Koşulları

Taksi Rehberi Sürücü Sistemini satın aldıysanız ve çeşitli sebeplerle siparişinizi ve üyeliğinizi iptal etmek isterseniz aşağıda yer alan iptal ve iade koşulları geçerlidir.

Hakkın kullanımı
Aldığınız ürün veya hizmetleri 7 gün içerisinde iptal ve iade etme hakkına sahipsiniz. Bu hakkı doğru şekilde kullanırsanız ödediğiniz ücret iade edilir. Ürünlerin orijinal ambalajı bozulmamış, hasar verilmemiş ve kullanılmamış olmalıdır. Kullanım koşullarına uymayan müşterilerimizin iptal ve iade talepleri değerlendirilmeyecektir.
Bu iptal hakkını, yazılı bir iptal bildirimini bilgi@abidos.com.tr adresine göndererek veya aşağıdaki bilgileri içeren yazılı talebinizi “Abidos Bilişim Teknolojileri A.Ş. Göksu Evleri, Çamlık Cad. A37/A Anadolu Hisarı, Beykoz İstanbul” adresine göndererek kullanabilirsiniz.

• İsim soyisim
• Taksi plakası
• Varsa durak adı
• Bu iptal politikası ile aboneliğinizi iptal etme talebiniz

İptal etme nedeninizi belirtmek zorunda değilsiniz, ancak nedenini öğrenmek isteriz.

İptal talebiniz alındıktan sonra müşteri hizmetleri yetkilisinin yönlendirmesi ile ürün iade prosedürünü uygulamalısınız. İade/iptal edilen ürünler tarafımıza yukarıda belirtilen şekilde ulaştırıldıktan sonra ödediğiniz ücret 10 iş günü içinde alış-verişte kullanmış olduğunuz kredi kartına iade edilecektir. Ücretin hesabınıza geçmesi bankanıza göre 1-5 gün içinde değişebilmektedir.

Teslimat
Özel durumlar dışında satın alınan ürünler faturası ile birlikte siparişin verilmesinden itibaren İstanbul içine en geç 3 iş günü, İstanbul dışına ise en geç 5 iş günü içerisinde ulaştırılır.

Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde sipariş giriş tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına kalabilir.

Sipariş verilen bir ürünün (iade koşullarına göre uygun olma şartı ile) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır