Taksi ile Yolcu Bulmanın En İyi Yolu

Araçları Harita Üzerinde Takip Edin

Durağa yakın boştaki araçları bir bakışta tespit edebileceksiniz böylece bas konu ile anons yapmanıza gerek kalmayacak. Aracın hızını, o an hangi sürücünün kullandığını ve hangi yolcuyu taşıdığını bileceksiniz.

Otomatik Durak Sırası Takibi

Araçların duraktaki sırasını takip etmek için bir personel görevlendirmeniz gerekmeyecek. Sıra takibi sırasında insan hatası sonucu oluşabilecek yanlışlıklar ve anlaşmazlıkları önleyeceksiniz.

Çağrıları Takip Edin, Hızlı İş Atayın

Telefonunuz çaldığında siz daha açmadan hangi müşterinin aradığını ekranda göreceksiniz böylece müşterilerinize daha iyi hizmet verebileceksiniz. Telefon numarası ile otomatik olarak iş emri oluşacak siz sadece onay düğmesine basarak taksiye iş yönlendirebileceksiniz. Böylece daha kolay ve hızlı iş girebileceksiniz. Yoğun zamanlarda yetişemediğiniz telefonların listesini ekranınızda görebilecek böylece müşteri kaçırmayacaksınız.

Araçların Geçmişini İzleyin

Eşyasını araçta unutan bir müşterinin hangi araca bindiğini bulmak için saat kaçta nereden bindiğini söylemesi sizin için yeterli olacak. Hangi araç saat kaçta neredeydi kim kullanıyordu, hangi yolcuyu taşıyordu bilebileceksiniz. Araçların hız aşımlarını tespit edebileceksiniz.

Taksilerinizi Yönetin

Araçlara iş atamak için bas konuş ile anons yapmanız gerekmeyecek. Sadece müşterinin adresini girerek en uygun araca iş atayabileceksiniz. Kayıtlı müşteriler için ise bir tuşa basarak taksi yönlendirebileceksiniz.

İş Bilgileri Elinizin Altında

Gün içinde alınan işleri ve taşınan yolcuları görüntüleyebilirsiniz. Kaç iş yapılmış, hangi araçlar saat kaçta hangi müşterileri taşımış bilebilirsiniz.

Durak Araçları ile Yazılı Mesajlaşma

Durak görevlisi araçlara mesaj atabilecek böylece bas-konuşa ihtiyacınız kalmayacak. Aynı şekilde araçlar da durağa mesaj gönderebilecekler. Bas-Konuş gürültüsüne artık son!

Acil Durum Butonu

Sürücüler kendilerini tehlikede hissettiğinde, taksi cihazı üzerinden durağa acil durum sinyali gönderebilirler. Böylece duraktaki görevli aracın anlık olarak konumunu da görebildiğinden, emniyet birimlerini arayarak doğrudan aracın olduğu yere yardım gönderebilecek.

Cep Telefonu ve Kurumsal Uygulamalar

Cep telefonu uygulaması ile müşteriniz olan kişilerin dışındaki müşteriler de sizden taksi çağıracaklar. Restoran, Otel ve iş yerlerindeki görevliler kullandıkları ekran üzerinden taksilerinize iş gönderebilecekler. Böylece sizi bilmeyen iş yerlerinden de müşteri alabileceksiniz.

Cep Telefonu Teyit Edilmiş Güvenli Müşteri

Cep telefonu ile sisteme kayıt olan müşterilerin numaraları, dolayısıyla kimlikleri teyit edildiğinden, taksi çağıran müşterilerden gasp vb. tehditler beklemeyeceksiniz.

Yapılan Yolculukların Kayıtlı Olması

Taşıdığınız yolcular ve aldığınız işler sistemde kaydedileceğinden hem müşterileriniz hem de şoförler için daha güvenli yolculuk yapabileceksiniz.

Güvenli Taksi Cihazı

Cep telefonunuz bizi ilgilendirmiyor, şarj problemlerine artık son. Taksi cihazı kullanımı kolay olması için sade bir şekilde hazırlanmıştır. Böylece teknolojik cihazlarla arası iyi olmayan sürücüler bile kolayca cihazı kullanabilecekler. Trafikte seyir halindeyken bile güvenle cihazı kullanabileceksiniz.

Müşterinin Adresine Navigasyon

Taksi sürücüsü aldığı işi Taksi cihazının ekranında görebilecek, müşterisinin nerede olduğunu harita üzerinde görüp, ekrandaki navigasyon yönlendirmeleri ile müşteriye kolayca ulaşabilecektir.

Puanlama Sistemi

Kurumsal müşterileriniz ve cep telefonu ile taksi çağıran müşterileriniz yaptıkları yolcuğu puanlayabilecekler. Böylece siz durağa zarar veren davranışlarda bulunan sürücüleri tespit edebilecek, müşteri ve para kaybetmeye engel olabileceksiniz.