Taksi Çağırmanın En Kolay ve En Hızlı Yolu!

“Rica etsem bana bir taksi çağırır mısınız?” Bir ofis, restoran veya otel işletiyorsanız bu cümleyi sayamayacağınız kadar çok duymuşsunuzdur.

Ne yazık ki taksi çağırmak çok fazla zamanınızı alıyor. Daha da kötüsü onca işinizin arasında bir de taksilerin gelip gelmediğini takip etmek, gelmediyse yeni bir taksi çağırmak zorunda kalıyorsunuz. Taksi Rehberi imdadınıza yetişiyor! Tek bir tıklama ile anında taksi çağırmanızı sağlayan çözümler geliştirdik.

İş yeriniz için bir hesap yaratıyoruz ve size özel bir sayfa açıyoruz. Bu sayfadaki butona her tıkladığınızda hemen bir taksiyi adresinize yönlendiriyoruz. Beklerken, çağırdığınız tüm taksilerin durumlarını canlı olarak harita üzerinde görebilirsiniz. Artık telefon etmeye ve beklemeye son. Artık müşterilerinize sunabileceğiniz güzel bir hizmetiniz daha var.

Ve belirtmeyi unuttuk! Taksi Rehberi’ni kullanmak tamamen ÜCRETSİZ.

ANINDA TAKSİ

Bir butona tıklayın ve hemen bir taksi adresinize doğru yola çıksın.

TAKSİ BİLGİLERİ ÖNÜNÜZDE

Çağırdığınız taksileri harita üzerinde canlı olarak gösteriyoruz. Böylece her bir taksinin yerini ve ne zaman geleceğini tam olarak biliyorsunuz.

ÜCRETSİZ

Servisimiz tamamen ÜCRETSİZ. Hemen arayın ve BUGÜN kullanmaya başlayın.

PUANLAR KAZANIN

Kim yolculuk yaparsa yapsın, çağırdığınız her taksi için SİZ km puanı kazanıyorsunuz. Bu puanlarla hediye alabilir veya bedava yolculuk yapabilirsiniz.